Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 sierpnia 2019 r.
Autor odpowiedzi: Lodziński Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 11 kwietnia 2018 r.

PYTANIE

Jaka powinna być liczba uczniów w grupie na obowiązkowych zajęciach wychowania fizycznego w oddziale ogólnym szkoły podstawowej, do której uczęszczają uczniowie niepełnosprawni (z orzeczeniami)? 2. Czy w tym przypadku stosować zapis z § 6 ust. 5 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z 17.03.2017 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?