Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Pater Łukasz
Odpowiedzi udzielono: 9 czerwca 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jaki artykuł wpisać w świadectwie pracy nauczycielowi jeżeli rozwiązał stosunek pracy za wypowiedzeniem? Czy powoływać się na art. 23 i art. 27 Karty Nauczyciela, czy powoływać się na art. 30 § 1 ust. 2 Kodeksu pracy? Jaka jest podstawa prawna rozwiązania umowy o pracę z nauczycielem na mocy porozumienia stron, z upływem czasu? Które przepisy Kodeksu pracy dotyczą rozwiązania stosunku pracy z nauczycielami, a które dotyczą pracowników niepedagogicznych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?