Jaką podstawę prawną odrzucenia oferty powinien podać zamawiający w rozstrzygnięciu postępowania, jeśli wykonawca złożył... - OpenLEX

Jaką podstawę prawną odrzucenia oferty powinien podać zamawiający w rozstrzygnięciu postępowania, jeśli wykonawca złożył ofertę, w której oferuje produkty pochodzące z 100% z Chin?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Soszyńska - Purtak Paulina
Odpowiedzi udzielono: 24 listopada 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Zamawiający w ogłoszeniu o zamówieniu przewidział przesłankę odrzucenia oferty określoną w art. 393 ust. 1 pkt 4 p.z.p. Ofertę składa wykonawca, oferujący produkty pochodzące z 100% z Chin.

Jaką należy podać w rozstrzygnięciu podstawę prawną odrzucenia oferty?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX