Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Nowakowski Wojciech
Odpowiedzi udzielono: 11 stycznia 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W związku z obowiązywaniem nowego PZP i zmian do tej ustawy nasuwa się pytanie jak należy opisywać faktury, które dotyczą zakupów, dostaw czy robót, do których nie stosuje się ustawy ze względu na wartość zamówienia?

Na przykład zakup kwiatów 700,00 zł dotychczas wpisywano art. 4 pkt 8 p.z.p.

Co teraz?

W projektach unijnych należy podać pełną podstawę prawną wydatku na opisywanej fakturze.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?