Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2016 r.
Autor odpowiedzi: Kłos Piotr
Odpowiedzi udzielono: 8 stycznia 2016 r.

PYTANIE

Jako osoba fizyczna prowadzę działalność w zakresie usług geodezyjnych i na wystawianych fakturach wskazuję, iż korzystam ze zwolnienia podmiotowego powołując się na art. 113 ust. 1 ustawy. Świadczę też usługi protetyczne, za które wystawiam fakturę podając jako podstawę zwolnienia art. 43 ust. 1 pkt 14 u.p.t.u.

Czy nie popełniam błędu wystawiając faktury z dwoma rodzajami zwolnień?

W przypadku przychodów z obu źródeł nie przekraczam limitu ustanowionego przez art. 113 ust. 1 u.p.t.u.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?