Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Warkoczyński Mariusz
Odpowiedzi udzielono: 28 maja 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jaka jest podstawa prawna prowadzenia strony internetowej (różnej od Biuletynu Informacji Publicznej) w administracji publicznej (urząd, jednostki organizacyjne)?

Czy jest to zadanie gminy/jednostki, a jeśli nie, to czy jednostka ta może prowadzić stronę internetową, skoro "organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa" (art. 7 Konstytucji RP)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?