Jaka jest podstawa prawna naliczania "trzynastki" za dni wykorzystane zgodnie z art. 188 kodeksu pracy? - OpenLEX

Jaka jest podstawa prawna naliczania "trzynastki" za dni wykorzystane zgodnie z art. 188 kodeksu pracy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Handzlik Marta
Odpowiedzi udzielono: 27 października 2010 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jaka jest podstawa prawna naliczania "trzynastki" za dni wykorzystane zgodnie z art.188 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy - dalej k.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?