Jaka interpretować uprawnienia budowlane uzyskane na podstawie art. 364 Prawa budowlanego z 1928 r.? - OpenLEX

Jaka interpretować uprawnienia budowlane uzyskane na podstawie art. 364 Prawa budowlanego z 1928 r.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Smarż Joanna
Odpowiedzi udzielono: 30 października 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jaka interpretować uprawnienia budowlane uzyskane na podstawie art. 364 Prawa budowlanego z 1928 r. (tj. budowniczych)?

Czy osoby z podanymi uprawnieniami mogą opracowywać projekty budowlane w zakresie architektury i konstrukcji?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?