Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kardas Bartłomiej
Odpowiedzi udzielono: 11 kwietnia 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Zamieszczenie niezwłocznie ogłoszenia o udzieleniu zamówienia w przypadku usług społecznych zgodnie z art. 138o p.z.p. - w jakim terminie zamawiający powinien zamieścić takie ogłoszenie, co mu grozi w przypadku, gdy umowa zawarta została 05.01.2018 r., a ogłoszenie o udzieleniu na stronie zamawiającego zawieszono 31.01.2018 r.?

Czy zamawiający ma na to 30 dni tak jak mówi o tym art. 138s p.z.p., czy do tych mniejszych zamówień na usługi społeczne obowiązuje inny termin?

Zamawiający dostał takie zastrzeżenie od kontrolującego skąd taki długi termin zamieszczania ogłoszenia o udzieleniu zamówienia, oprócz tego, że umowa wróciła od wykonawcy podpisana 18.01.2018 r. można użyć argumentu prosto z ustawy, może art. 95 p.z.p., który mówi też o 30 dniach?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?