Jak rozliczyć pod kątem VAT fakturę z Francji na zakup usług, które będą uwzględnione w podstawie opodatkowania przy imporcie towarów z Chin w maju lub w czerwcu?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kowalski Radosław
Odpowiedzi udzielono: 25 maja 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W kwietniu otrzymaliśmy fakturę z Francji na zakup usług, które będą uwzględnione w podstawie opodatkowania przy imporcie towarów z Chin w maju lub w czerwcu.

Czy do tej usługi możemy zastosować zastosowanie art. 30c ust. 1 ustawy o VAT i nie wykazywać jej osobno jako import usług?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access