Jak przy wniosku z Programu 500 plus uwzględnić uzyskanie dochodu przed rokiem bazowym? - OpenLEX

Jak przy wniosku z Programu 500 plus uwzględnić uzyskanie dochodu przed rokiem bazowym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Januszewska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 7 kwietnia 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy, na gruncie art. 7 ust. 2 ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci, jeśli osoba podjęła pracę od 23 listopada 2014 r., to czy dochód należy podzielić przez 2 miesiące, czy przez 1 miesiąc?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX