Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 30 września 2020 r.
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 2 sierpnia 2019 r.

PYTANIE

Klient ze Szwecji zamówił od nas (PL) towar, ale transport ma się odbyć bezpośrednio od nas do klienta do Holandii.

Czy uczestniczymy w transakcji trójstronnej uproszczonej?

Gdzie w VAT-7 pokazać transakcje?

Czy na fakturze ma się znaleźć adnotacja z art. 136 ustawy z 11.03.2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz.U. z 2018 r. poz. 2174)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?