Jak podatkowo potraktować zakup programu komputerowego od podatnika zagranicznego? - OpenLEX

Jak podatkowo potraktować zakup programu komputerowego od podatnika zagranicznego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 8 lutego 2011 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zakup programu komputerowego od podatnika zagranicznego powinien być potraktowany jako zakup licencji i podlegać art. 21 ust. 1 u.p.d.o.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?