Jak PINB ma wydać zaświadczenie potwierdzające zgodność wybudowanej altany działkowej z wymaganiami określonymi w art. 2 pkt 9a... - OpenLEX

Jak PINB ma wydać zaświadczenie potwierdzające zgodność wybudowanej altany działkowej z wymaganiami określonymi w art. 2 pkt 9a u.r.o.d., skoro do wniosku nie załącza się danych o jej wysokości?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kamińska Anna
Odpowiedzi udzielono: 14 maja 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jak PINB ma wydać zaświadczenie potwierdzające zgodność wybudowanej altany działkowej z wymaganiami określonymi w art. 2 pkt 9a ustawy o rodzinnych ogrodach działkowych, skoro do wniosku należy przedłożyć oświadczenie działkowca o powierzchni zabudowy altany działkowej znajdującej się na jego działce, zawierające również wskazanie powierzchni tarasów, werand lub ganków, a nic się nie mówi o jej wysokości?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX