Jak ośrodek powinien dochodzić zwrotu wydatków, czy na podstawie art. 96 ustawy o pomocy społecznej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Sierpowska Iwona
Odpowiedzi udzielono: 11 stycznia 2018 r.

PYTANIE

Pan X zmarł 22 grudnia 2017 r., nie korzystał z pomocy społecznej, pracował dorywczo. Jest właścicielem mieszkania. Dwie jego siostry zwróciły się do tutejszego ośrodka o częściowe pokrycie kosztów pogrzebu. Ośrodek do dnia 2 lutego 2018 r. musi zapłacić 1 310,69 zł.

Jak ośrodek powinien dochodzić zwrotu wydatków, czy na podstawie art. 96 ustawy o pomocy społecznej?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access