Jak opodatkować usługę przeładunku fosforu w kraju na rzecz firmy ze Szwajcarii? - OpenLEX

Jak opodatkować usługę przeładunku fosforu w kraju na rzecz firmy ze Szwajcarii?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2012 r.
Autor odpowiedzi: Geliński Piotr
Odpowiedzi udzielono: 21 listopada 2012 r.

PYTANIE

Polska spółka na terenie Polski świadczy usługę przeładunku fosforu.

Usługa świadczona jest na rzecz firmy (podatnika) ze Szwajcarii. Polska spółka powinna fakturować ww. usługę?

Czy według art. 28b u.p.t.u jako "NP"?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?