Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 30 sierpnia 2019 r.
Autor odpowiedzi: Ambroziewicz Maciej
Odpowiedzi udzielono: 17 sierpnia 2015 r.

PYTANIE

Jak długo zachowuje ważność skierowanie na badania profilaktyczne, na które kierowany jest motorniczy zgodnie z przepisami rozporządzania ws. badań lekarskich osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami i kierowców?

Proszę o interpretację § 2 tego rozporządzenia. Pracownik wykonuje te badania w ramach badań profilaktycznych.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?