Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Czajka-Marchlewicz Bogna
Odpowiedzi udzielono: 8 września 2011 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Do kogo należy obowiązek sporządzenia planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia?

Kiedy należy sporządzić taki plan?

Kiedy należy wymagać kontroli tablicy bezpieczeństwa i ochrony zdrowia?

Czy zgodne z przepisami prawa budowlanego jest oświadczenie kierownika budowy w brzmieniu "Oświadczam że nie sporządzono Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia z uwagi na fakt, że przy realizacji budynku mieszkalnego nie wystąpią czynniki wymienione w art. 21a ust. 1 oraz ust. 1a pkt 1 i 2 Prawa Budowlanego"?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?