Do jakiego procesu odzysku należy zaliczyć mycie wielkogabarytowych pojemników DPPL zanieczyszczonych substancjami... - OpenLEX

Do jakiego procesu odzysku należy zaliczyć mycie wielkogabarytowych pojemników DPPL zanieczyszczonych substancjami niebezpiecznymi?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 22 września 2021 r.
Autor odpowiedzi: Nieć Anna
Odpowiedzi udzielono: 12 marca 2019 r.

PYTANIE

Do jakiego procesu odzysku należy zaliczyć mycie wielkogabarytowych pojemników DPPL zanieczyszczonych substancjami niebezpiecznymi?

Czy przed wydaniem zezwolenia na takie przetwarzanie odpadów należy stosować przepisy o kontroli instalacji WIOŚ oraz Państwowej Straży Pożarnej, czy też należy zastosować zwolnienie z przepisu art. 41a ust. 5 i 5a ustawy z 14.12.2012 r. o odpadach – dalej u.o.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?