Dla jakich podmiotów należy sporządzić dokumentację cen transferowych, jeśli część z nich nie spełnia warunków z art. 11n pkt 1... - OpenLEX

Dla jakich podmiotów należy sporządzić dokumentację cen transferowych, jeśli część z nich nie spełnia warunków z art. 11n pkt 1 CIT?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2021 r.
Autor odpowiedzi: Kowalski Radosław
Odpowiedzi udzielono: 11 maja 2020 r.

PYTANIE

Spółka jest powiązana z 6 podmiotami. 5 podmiotów powiązanych spełnia warunki zawarte w art.1 1n pkt 1 CIT.

Czy w takim przypadku spółka zobowiązana jest do sporządzenia dokumentacji cen transferowych tylko dla transakcji z podmiotem, który nie spełnia warunków art. 11n pkt 1 CIT, czy musi przygotować dokumentację transakcji z wszystkimi podmiotami?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?