Czy zwolnienie od podatku ma zastosowanie w placówkach niepublicznych?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Sender Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 10 listopada 2005 r.

PYTANIE

Czy art. 21 ust. 1 pkt 36 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych - dalej u.p.d.o.f., ma zastosowanie w placówkach niepublicznych?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access