Czy zobowiązania darczyńcy przejęte w związku z otrzymanym w darowiźnie przedsiębiorstwa będą opodatkowane PCC?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Styczyński Rafał
Odpowiedzi udzielono: 28 sierpnia 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zobowiązania darczyńcy przejęte w związku z otrzymanym w darowiźnie przedsiębiorstwa będą opodatkowane u obdarowanego PCC na podstawie art. 1 ust. 1 pkt 1 lit. d ustawy PCC?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access