Czy zmiana lokalu gastronomicznego na lokal, który będzie pełnił funkcję pomieszczenia, w którym będzie usługa sporządzania posiłków na katering będzie zmianą sposobu użytkowania?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Wasilewski Filip
Odpowiedzi udzielono: 8 grudnia 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zmiana lokalu gastronomicznego na lokal, który będzie pełnił funkcję pomieszczenia, w którym będzie usługa sporządzania posiłków na katering będzie zmianą sposobu użytkowania w myśl art. 71 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2020 r. poz. 1333) - dalej pr. bud.?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access