Czy złożenie przez pracownika wniosku o udzielenie czasu wolnego w zamian za pracę w godzinach nadliczbowych w systemie elektronicznym przy użyciu indywidualnego loginu i hasła jest wystarczające dla celów rozliczenia czasu pracy i wyliczenia wynagrodzenia?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Suchanowska Joanna
Odpowiedzi udzielono: 13 maja 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w przypadku stosowania w firmie systemu do elektronicznej ewidencji czasu pracy, złożenie przez pracownika wniosku o udzielenie czasu wolnego w zamian za pracę w godzinach nadliczbowych w systemie elektronicznym przy użyciu indywidualnego loginu i hasła jest wystarczające dla celów rozliczenia czasu pracy i wyliczenia wynagrodzenia w związku z treścią art. 1512 § 1 k.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX