Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2016 r.
Autor odpowiedzi: Bursztynowicz Michał
Odpowiedzi udzielono: 24 lipca 2015 r.

PYTANIE

Czy zgodnie z ustawą z 24 kwietnia 2015 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze wzmocnieniem narzędzi ochrony krajobrazu, która wejdzie w życie 11 września 2015 r., organ nadzoru budowlanego jest właściwy do prowadzenia postępowania w stosunku do banerów reklamowych, w związku z wprowadzeniem pojęcia tablicy reklamowej w art. 2 pkt 16b u.p.z.p.?

Czy organ ma podstawy by prowadzić postępowanie w oparciu o art. 49b w związku z art. 29 ust. 2 pkt 6 pr. bud., w stosunku do płóciennego baneru reklamowego umieszczonego (zawieszonego, naklejonego) na płocie?

Czy pojęcie instalacji z art. 29 ust. 2 pkt 6 pr. bud. jest tożsame z zawieszeniem bądź naklejeniem?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?