Czy zgodnie z art. 9 ust. 4a u.p.o.u.a. należy przyjąć dochód osiągnięty za miesiąc grudzień 2020 r.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Gawarkiewicz Żanetta
Odpowiedzi udzielono: 1 marca 2021 r.

PYTANIE

Wierzycielka pracowała od 12.11.2020 r. do 30.12.2020 r.

Od 11.02.2021 r. podjęła pracę u tego samego pracodawcy. Wobec wierzycielki mają zastosowanie przepisy z art. 9 ust. 4b ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów.

Czy w tym przypadku, wierzycielka musi mi przynieść dochód za miesiąc marzec 2021 r. jako dochód uzyskany?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access