Czy zgodne z prawem jest pełnienie przez lekarza skierowanego przez Wojewodę do szpitala tymczasowego dyżurów w szpitalu... - OpenLEX

Czy zgodne z prawem jest pełnienie przez lekarza skierowanego przez Wojewodę do szpitala tymczasowego dyżurów w szpitalu macierzystym w trakcie urlopu bezpłatnego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kałuża Małgorzata
Odpowiedzi udzielono: 19 listopada 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy lekarz zatrudniony na umowę o pracę skierowany przez Wojewodę do szpitala tymczasowego może pełnić dyżury w szpitalu macierzystym, w którym w przebywa na urlopie bezpłatnym, zgodnie z art. 47 ust. 8 u.dz.l.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX