Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 3 kwietnia 2011 r.
Autor odpowiedzi: Sierpowska Iwona
Odpowiedzi udzielono: 1 marca 2010 r.

PYTANIE

Czy ze środków ZFŚS można wypłacić emerytom, lub rencistom danego zakładu pieniądze na zakup leków, lub opału na zimę? Czy takie świadczenie pieniężne będzie korzystało ze zwolnienia podatkowego z art. 21 ust. 1 pkt 38 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych - dalej u.p.d.o.f.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację