Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 sierpnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Piszko Agata
Odpowiedzi udzielono: 26 listopada 2010 r.

PYTANIE

Czy ze środków wypłaconych pracodawcy w ramach dofinansowania z budżetu państwa kosztów kształcenia młodocianych pracowników można potrącać zajęcie komornicze?

Jeśli tak to, w jakiej wysokości?

Środki są wypłacane pracodawcy na podstawie art. 70b ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty - dalej u.s.o. Dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników jest finansowane ze środków Funduszu Pracy.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?