Czy zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia z art. 92 pr. bud. należy złożyć do prokuratury czy na Policję?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Mazurkiewicz Jakub
Odpowiedzi udzielono: 5 września 2011 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia z art. 92 pr. bud. należy złożyć do prokuratury czy na Policję?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX