Czy zamawiający może udzielić zamówienia na dwie części zamówienia podzielonego na części bez stosowania PZP, jeżeli każda z... - OpenLEX

Czy zamawiający może udzielić zamówienia na dwie części zamówienia podzielonego na części bez stosowania PZP, jeżeli każda z nich wynosi 100.000 zł netto i stanowią mniej niż 20% łącznej wartości zamówienia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Andała-Sępkowska Justyna
Odpowiedzi udzielono: 26 sierpnia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Pytanie dot. art. 30 ust. 4 PZP. Czy jeśli dwie części - każda o wartości 100.000 zł netto - stanowią mniej niż 20% łącznej wartości zamówienia, to dwa postępowania przeprowadzam jako wyłączone z ustawy poniżej progu 130.000 zł, czy sumuje je i łącznie przeprowadzam dwa postępowania w trybie podstawowym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX