Czy zamawiający może podzielić na części zamówienie na usługi społeczne o nieznacznej wartości?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Kopacka-Biculewicz Marzena
Odpowiedzi udzielono: 18 listopada 2016 r.

PYTANIE

Czy można zastosować art. 6a p.z.p. w zamówieniach na usługi społeczne o wartości poniżej 750.000 euro?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access