Czy zamawiający chcąc zlecić emisję wyprodukowanych już spotów reklamowych w telewizji musi stosować p.z.p.? - OpenLEX

Czy zamawiający chcąc zlecić emisję wyprodukowanych już spotów reklamowych w telewizji musi stosować p.z.p.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Falkowska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 4 kwietnia 2019 r.

PYTANIE

Zamawiający chce zlecić emisję wyprodukowanych już spotów reklamowych w telewizji.

Czy może skorzystać z wyłączenia z art. 4 pkt 3 lit. h p.z.p. w przypadku, gdy będzie korzystał z usług pośrednika, tj. agencji reklamowej (która docelowo zleci emisje przedmiotowych spotów w telewizji)?

Czy też musi zlecić spoty bezpośrednio u nadawcy, aby skorzystać z przedmiotowego wyłączenia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX