Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2012 r.
Autor odpowiedzi: Krywan Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 7 listopada 2005 r.

PYTANIE

Czy zaliczki otrzymane na poczet przyszłych dostaw wewnątrzwspólnotowych i eksportu towarów (w następnych miesiącach), należy wykazać w deklaracji VAT-7 w miesiącu ich otrzymania?

Nie wpłacałam kaucji o której mowa w art. 97 ust. 7 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług - dalej u.p.t.u.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?