Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Suchanowska Joanna
Odpowiedzi udzielono: 21 marca 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zakaz handlu w niedziele obejmuje również targi?

Czy można uznać, że targi objęte są wyjątkiem z art. 6 ust. 1 pkt 11 o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?