Czy żądanie sądu udzielenia informacji stanowiących tajemnicę bankową powinno być wyrażone w formie postanowienia? - OpenLEX

Czy żądanie sądu udzielenia informacji stanowiących tajemnicę bankową powinno być wyrażone w formie postanowienia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Rogoń Dominika
Odpowiedzi udzielono: 3 września 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy żądanie sądu, na podstawie art. 105 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy z 29.08.1997 r. – Prawo bankowe (Dz.U. z 2020 r. poz. 1896 z późn. zm.) – dalej pr.b., udzielenia informacji stanowiących tajemnicę bankową powinno być wyrażone w formie postanowienia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX