Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Łokaj Maciej
Odpowiedzi udzielono: 23 lipca 2015 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy z pocztą dostarczającą wyniki badań diagnostycznych należy zawrzeć umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych?

Czy też w związku z tym, że art. 41 i 42 ustawy prawo pocztowe gwarantuje zachowanie tajemnicy, umowa powierzenia jest zbędna?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?