Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lachiewicz Wojciech
Odpowiedzi udzielono: 19 września 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy na podstawie ustawy o ochronie przeciwpożarowej można sfinansować w ramach budżetu gminy wydatek pn. "Zawody sportowo-szkoleniowe"?

Jeśli tak, to czy z § 4700 klasyfikacji budżetowej, czy § 4300?

Wydatki na rzecz OSP ponoszone są ramach budżetu gminy (faktury wystawione na gminę).

Czy ww. wydatek można ponadto ponieść na rzecz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej (MDP) działającej przy OSP?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?