Czy wypłata świadczenia wychowawczego 500+ po złożeniu wniosku poza okresami wymienionymi w art. 21 u.p.p.w.d., też powinna... - OpenLEX

Czy wypłata świadczenia wychowawczego 500+ po złożeniu wniosku poza okresami wymienionymi w art. 21 u.p.p.w.d., też powinna nastąpić w ciągu 30 dni od jego złożenia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gawarkiewicz Żanetta
Odpowiedzi udzielono: 3 września 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy wypłata świadczenia wychowawczego 500+ po złożeniu wniosku poza okresami wymienionymi w art. 21 u.p.p.w.d., też powinna nastąpić w ciągu 30 dni od jego złożenia?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX