Czy wypłacany ryczałt kuratorom zawodowym za przeprowadzony wywiad środowiskowy podlega ubezpieczeniu emerytalnemu i rentowemu? - OpenLEX

Czy wypłacany ryczałt kuratorom zawodowym za przeprowadzony wywiad środowiskowy podlega ubezpieczeniu emerytalnemu i rentowemu?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 17 września 2021 r.
Autor odpowiedzi: Kostrzewa Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 26 lutego 2021 r.

PYTANIE

Czy wypłacany ryczałt kuratorom zawodowym za przeprowadzony wywiad środowiskowy na podstawie art. 91 ustawy o kuratorach sądowych podlega ubezpieczeniu emerytalnemu i rentowemu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX