Czy wyłączenie przedmiotowe, o którym mowa w pytaniu, dotyczy jednostek samorządu terytorialnego? - OpenLEX

Czy wyłączenie przedmiotowe, o którym mowa w pytaniu, dotyczy jednostek samorządu terytorialnego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Szczęsny Daniel
Odpowiedzi udzielono: 16 sierpnia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy zamówienie spektaklu przez jednostkę samorządu terytorialnego wraz z materiałem edukacyjnym jest zwolnione ze stosowania przepisów z art. 11 ust. 5 pkt 3 p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX