Czy wykonawca może żądać unieważnienia umowy na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego? - OpenLEX

Czy wykonawca może żądać unieważnienia umowy na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Soszyńska - Purtak Paulina
Odpowiedzi udzielono: 19 grudnia 2016 r.

PYTANIE

Czy wykonawcom przysługuje roszczenie o unieważnienia zawartej w trybie przetargu nieograniczonego umowy, wynikające z art. 705 k.c.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX