Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 27 lipca 2016 r.
Autor odpowiedzi: Banasik Paweł
Odpowiedzi udzielono: 5 grudnia 2014 r.

PYTANIE

W postępowaniu na usługi cateringowe, wykonawca w celu wykazania spełnienia warunku posiadania uprawnień do wykonywania działalności, złożył pozwolenie innego podmiotu na prowadzenie działalności gastronomicznej.

Czy miał prawo tak postąpić?

Czy powinien dołączyć zobowiązanie podmiotu trzeciego?

Czy można udostępniać innym podmiotom pozwolenie na prowadzenie działalności na podstawie art. 26 ust. 2b p.z.p.?

Co w sytuacji gdyby wykonawca wskazał, że część świadczenia będzie realizowana przy pomocy podwykonawców?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?