Czy wspólnoty gruntowe są podmiotami zależnymi od gminy? - OpenLEX

Czy wspólnoty gruntowe są podmiotami zależnymi od gminy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Wilk Jakub
Odpowiedzi udzielono: 25 lutego 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy wspólnoty gruntowe są podmiotami zależnymi od gminy - wójta w rozumieniu art. 24m ust. 2 ustawy z 8.03.1990 r. o samorządzie gminnym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX