Czy wójt, burmistrz lub prezydent miasta ma jedynie potwierdzić zawarcie umowy dzierżawy, czy jest uprawniony do prowadzenia rejestru tych umów i gromadzenia danych osobowych stron?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lecińska Monika
Odpowiedzi udzielono: 27 września 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w związku z nowelizacją art. 28 ust. 4 pkt 1 ustawy z 20.12.1990 r. o społecznym ubezpieczeniu rolników (Dz.U. z 2020 r. poz. 174) - dalej u.s.u.r. wójt, burmistrz lub prezydent miasta ma jedynie potwierdzić zawarcie umowy dzierżawy, czy jest uprawniony do prowadzenia rejestru tych umów i gromadzenia danych osobowych stron tych umów?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy