Czy wniosek o wypłatę bonu energetycznego może do urzędu dostarczyć tylko i wyłącznie wnioskodawca?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Maczyński Paweł
Odpowiedzi udzielono: 14 czerwca 2024 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Jak rozumieć zapis art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 23 maja 2024 r. o bonie energetycznym oraz o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia cen energii elektrycznej, gazu ziemnego i ciepła systemowego, "wniosek [...] składa się osobiście odpowiednio wójtowi, burmistrzowi lub prezydentowi miasta"?

Czy wniosek o wypłatę bonu energetycznego może do urzędu dostarczyć tylko i wyłącznie wnioskodawca?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX