Czy wniosek o dodatek mieszkaniowy podpisany przez właściciela mieszkania należy uznać za właściwy zgodnie z art. 7 u.d.m.? - OpenLEX

Czy wniosek o dodatek mieszkaniowy podpisany przez właściciela mieszkania należy uznać za właściwy zgodnie z art. 7 u.d.m.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Matysik Barbara
Odpowiedzi udzielono: 19 maja 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Osoba składa wniosek o dodatek mieszkaniowy wraz z umową najmu lokalu.

Najmowany lokal mieszkalny nie posiada Wspólnoty Mieszkaniowej, nie ma zarządcy budynku. Wniosek o dodatek mieszkaniowy został podpisany przez właściciela mieszkania, od którego wynajmowane jest mieszkanie, również właściciel mieszkania potwierdził wydatki za mieszkanie.

Czy wniosek o dodatek mieszkaniowy podpisany przez właściciela mieszkania należy uznać za właściwy zgodnie z art. 7 u.d.m.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX