Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Oziemska Sara
Odpowiedzi udzielono: 25 marca 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy właściciel nieruchomości po wybudowaniu przydomowej oczyszczalni ścieków na działce (po uprzednim zgłoszeniu zamiaru budowy w starostwie powiatowym) musi wykonać inwentaryzację powykonawczą działki?

Czy równocześnie mapa po inwentaryzacyjna może być załącznikiem do zgłoszenia zamiaru eksploatacji w urzędzie gminy na podstawie art. 152 ustawy z 27.04.2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2019 r. poz. 1396) – dalej p.o.ś.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?