Czy wewnętrzna instalacja gazowa w budynku rolniczym tj kurniku, musi być wykonana zgodnie z rozdziałem 7 r.w.t.? - OpenLEX

Czy wewnętrzna instalacja gazowa w budynku rolniczym tj kurniku, musi być wykonana zgodnie z rozdziałem 7 r.w.t.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Sługocka Martyna
Odpowiedzi udzielono: 3 lutego 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy wewnętrzna instalacja gazowa w budynku rolniczym tj kurniku, musi być wykonana zgodnie z rozdziałem 7 r.w.t.?

Jak odczytać odpowiedź podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury na zapytanie poselskie nr 3994 z 2009 r. dotyczące interpretacji § 156 ust. 6 r.w.t.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX