Czy warunki udziału w postępowaniu określone w ogłoszeniu o koncesji mogą zostać zmienione w wyniku przeprowadzonych negocjacji... - OpenLEX

Czy warunki udziału w postępowaniu określone w ogłoszeniu o koncesji mogą zostać zmienione w wyniku przeprowadzonych negocjacji z kandydatami?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 13 grudnia 2016 r.
Autor odpowiedzi: Banasik Paweł
Odpowiedzi udzielono: 15 lutego 2012 r.

PYTANIE

Czy warunki udziału w postępowaniu określone w ogłoszeniu o koncesji mogą zostać zmienione przez Koncesjodawcę w wyniku przeprowadzonych negocjacji z kandydatami na podstawie art. 14 ust. 4 ustawy z dnia 9 stycznia 2009 r. o koncesji na roboty budowlane lub usługi?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?